Pytania i odpowiedzi

P. Czy konieczne jest umówienie wizyty w salonie?

Nie, nie jest to konieczne, aczkolwiek proponujemy klientom wcześniejsze skontaktowanie się z nami telefonicznie, aby umówić taką wizytę. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że projektant będzie miał dla Państwa zarezerwowany czas.

P. Jaki jest koszt przygotowania projektu i wyceny?

Wykonanie projektu i wyceny są przygotowywane bezpłatnie.

P. Ile będzie kosztować moja kuchnia?

Cena każdego zamówienia jest wyliczana indywidualnie dla każdego zlecenia. Zależy to od bardzo wielu czynników, tym, co przede wszystkim wpływa na koszt, jest rodzaj frontów oraz akcesoriów: mechanizmy, zawiasy, dodatki. Zatem ciężko nam będzie określić dokładny kosztorys kuchni bez dokładnego przeanalizowania z Państwem projektu kuchni – wizualizacji. Warto pamiętać, aby poznać dokładny koszt mebli, najlepiej jest się z nami osobiści spotkać w siedzibie firmy.

P. Jaki jest czas realizacji mojego zamówienia na kuchnię?

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 8-9 tygodni od momentu podpisania z Państwem umowy, która zawiera wszelkie parametry realizacji projektu, płatności i sposób realizacji poszczególnych etapów zlecenia. Natomiast głównym czynnikiem, który ma wpływ na wykonanie Państwa zlecenia jest rodzaj wybranych materiałów do produkcji kuchni.

P. Jak długo trwa montaż mebli kuchennych i ile kosztuje?

Montaż mebli kuchennych trwa zazwyczaj od jednego do dwóch dni roboczych, w zależności od stopnia trudności kuchni. Montaż kuchni jest wliczony w cenę zakupu kuchni.

P. Czy mogę otrzymać mój projekt i wycenę mailem?

Tak, po wpłaceniu opłaty projektowej jesteśmy w stanie przesłać projekt łącznie z wizualizacją na e-maila. Opłata jest to kaucja, która zostaje odliczona od kwoty zlecenia końcowego. Natomiast wycena Państwa kuchni jest wysyłana na e-maila bezpłatnie.

P. Czy posiadacie w swojej ofercie sprzęt AGD?

Tak, w naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt AGD. Jesteśmy oficjalnym studiem patronackim firmy BOSCH oraz SIEMENS. Oferujemy również sprzęt marki FALMEC, BLANCO, PLADOS. Razem z meblami dostarczamy je w dniu montażu.

P. Jaki jest okres gwarancji na sprzęt AGD oraz kuchnię?

Kuchnie oraz sprzęt AGD objęte są 2 letnim okresem gwarancji producenta.